6.–13. novembrini oli lütseumi 11. klassidel külas 46 Nantes’i La Perverie kooli õpilast. Sellega sai alguse neljandat korda toimuv kahepoolne projekt, mille eesmärk on lisaks keelepraktikale tutvuda kohaliku kultuuri ja ajalooga. Nädala jooksul külastasid prantslased muu hulgas Kumu, ERMi, Vabamut ja Tallinna linnahalli ning osalesid meie õpilaste korraldatud töötubades. Veel mahtusid seekord programmi Kinomajas toimunud õpilaste Vaba Lava ja ooperi „Don Pasquale“ ühiskülastus Estonias. Vahetus jätkub maikuus Nantes’is, kui meie õpilasi võõrustavad siin käinud prantslased.

Kõike seda ei toimuks, kui poleks pühendunud eestvedajaid: prantsuse keele õpetaja Rahel Kard Tallinnas ning ajaloo- ja geograafiaõpetaja Frédérique Ménard Nantes’is.

Visiidi üks naelu oli eesti ja prantsuse muusikute ühine üllatusülesastumine Vabal Laval: Lucas Nantes’ist ja Jan Marius (10.b) esitasid laulu „Can’t Help Falling in Love“. Kes veel ei ole seda taibanud, siis muusikaliselt on tegu meie kooli hümni, „Plaisir d’amouri“ parafraasiga.