Tänavusel Riigikohtu kaasuskonkursil paistsid lütseumlased silma iseäranis tarkade ja loominguliste õigusmõistjatena.

Gümnaasiumi arvestuses jagasid loovtööde kategoorias I kohta Eliza Belova, Iris Rand, Jan Veližanin ja Merili Pihlak (12.a) ning Kert Konrad, Laura Sibolt, Viktoria Luštšikova ja Marlen Mertens (12.b). Teisena nimetatud rühm pälvis oma töö eest ka prokuratuuri eripreemia.

Meedia eripreemia vääriliseks tunnistati Keterin Vendt, Gulliver Ken Pai, Steven Jakobson ja Frank Ervin ning Rachel Peets, Indra Põder ja Annabel Prodel (kõik 12.b klassist).

Põhikooli arvestuses sai silmapaistvamate loovtööde kategoorias luule eripreemia Teele Kivirähk (9.b), kelle juhendaja oli õp Helina Raal.

Gümnaasiumi arvestuses said silmapaistvamate kirjalike tööde kategoorias II koha Georg Ott, Elisabeth Rebrov ja Georg Joosep Kõima ning III koha Tuuli Loho (kõik 12.b klassist).

Meie õpilaste juhendajad olid Toomas Loho, Helina Raal ja Peter Pedak.

Konkursi žürii tunnustas eriauhinnaga ka Peter Pedakut kui kõige loomingulisemate tööde juhendajat.

Täpsem info siin.