Väitlemine

Liisa Laanjärv (9.b) ja Albert Lukas (8.b) saavutasid esikoha 27. jaanuaril 2023 Tallinna Inglise Kolledžis toimunud põhikoolide ja gümnaasiumide üle-eestilisel väitlusturniiril Tallinn English College Semi-Open ligikaudu 40 osaleja seas.

Palju õnne!

Täname Martin Küüsmaad õpilaste juhendamise eest!

Prantsuse keel

23. jaanuaril 2023 toimunud prantsuse keele piirkondlikul olümpiaadil pääsesid vabariiklikku vooru järgmised lütseumlased:

Gümnaasiumi A-keel – Liisa-Maria Jürilo (12.a), Elisabeth Mitt (11.a) ja Helen Tammer (12.a);

Gümnaasiumi B-keel – Adrian Abner (11.b) ja Jurgita Latvelite (12.a);

Põhikooli A-keel – Albert Lukas (8.b), Daniel Rebrov (8.b), Kristjan Nappus (8.a), Anni Sooman (9.a), Marie Raudam (9.b), Julius Sepp (8.a), Margaret Pärli (9.b), Valeria Zaporožtseva (8.a), Teele Toompark (8.a) ja Maria Kruglov (9.a).

Palju õnne!

Aitäh õpetajad: Géraldine Julie Casanova, Sandra Heidov, Rahel Kard, Andrus Konks, Thierry Frédéric Mourey ja Evelin Reinhold.

Nutisportlaste saavutused

Neljandal etapil saavutasid lütseumlased vabariigis 29 maksikarikale konkureeriva kooli hulgas tubli II koha! Punkte tõid võistkonnale: Julius Sepp (8.a), Sten Markus Laur (7.a), Liilia Tõnisson (külalisena), Ellen Ingrid Aadamsoo (8.a), Teele Toompark (8.a), Henri Rosin (7.a), Oskar Kraavi (8.a), Johannes Teder (8.a), Eleonora Laidvee (8.a), Nicole Marie Tüvi (7.a).

Nüüd on jäänud veel finaal. Palju õnne ja jätkuvat nutikust finaaliks!

Aitäh õpetaja Anu Oks kogu ürituse kureerimise eest!

Geograafia

Geograafiaolümpiaadi koolivoorus edukalt osalenud lütseumlasi ootab ees piirkonnavoor, mis toimub juba 14. veebruaril.

7. klass: Robin Kotov (7.b), Nora Veebel (7.a), Mette Maria Vahimets (7.b) ja

Devin Sander Nast (7.a).

8. klass: Kristjan Nappus (8.a), Ellen Ingrid Aadamsoo (8.a), Anton Kuznetski (8.b), Julius Sepp (8.a) ja Albert Lukas (8.b).

9. klass: Villem Vahtrik (9.b), Liisa Laanjärv (9.b) ja Jonatan Suik (9.b).

Gümnaasium: Oliver Jalakas (12.a) ja Lars Sebastian Antoniak (11.a).

Palju õnne ja soovime edu järgnevateks geograafiaalasteks katsumusteks!

Õpilasi juhendasid õpetaja Lea Koppel ja Sirje Tekko.

Pildil: Neljandal Nutisportlaste etapil võidutsenud 8.a klassi esindus