Suurepärased tulemused Tallinna kesklinna linnaosa koolide kergejõustiku- ja pendelteatejooksude võistlustelt, mis toimusid 19. mail.

I koht – 3. klassid 10 x 60 m pendelteatejooks

Võistkonda kuulusid Loreta Keerberg, Ange Beni Kouadio, Lleyton Levin, Mirabell Dea Loit ja Hendrik Rankla 3.a klassist ning Helena Kask, Leon Kubo, Mariel Kuusik, Emilia Mattisen, Mikkel Ojaviir ja Sofia Voites 3.b klassist.

I koht – 5. klassid 10 x 60 m pendelteatejooks

Võistkonda kuulusid Ivan Agnevštšikov, Sarah Geara, Johanna Kangro, Rasmus Kristian Rammul ja Uku Paul Ranne 5.a klassist ning Sofia Eivin, Kertu Herman, Gabriella Scarlett Ramsden, Oliver Toomingas ja Stefan Võsu 5.b klassist.

Individuaalalad

600 m jooks: Rasmus Kristian Rammul – I koht.

60 m jooks: Mariel Kuusik – I koht, Leon Kubo – I koht, Ange Beni Koadio – II koht, Johanna Kangro – II koht, Stefan Võsu – II koht.

Kaugushüpe: Mariel Kuusik – I koht, Leon Kubo ja Ange Beni Koadio I–II koht, Johanna Kangro – II koht, Stefan Võsu – II koht ja Ulla Tauraite (4.a) – III koht.

Õpilasi juhendasid Katrin Kroosmann, Mare Liinev, Urmas Kokk ja Mairo Tänav (Tänak).

Palju õnne!

Piltidel võidukad võistkonnad.