Hariduse 3, Tallinn 10119
Õpetajate tuba 6 463 626
Sekretär 6 462 199
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Asukoht kaardil

Direktor 6 461 816
Hariduse 8, 10119
(algklasside hoone)
Õpetajate tuba 6 621 103

Üldinfo

Prindi

Probi estote per totam vitam
– olgem väärikad kogu elu

Tallinna Prantsuse Lütseum on täiesti tavaline õppimiskallakuga kool Tallinna südalinnas. Kooli õppekeel on eesti keel. Tunniplaanis on kolm võõrkeelt: prantsuse, inglise ja vene keel. Neid õppeained õpime veidi süvendatult. Kõiki teisi õppeained õpetatakse mahus, mis on ette nähtud EV Haridusministeeriumi poolt.

Oleme segakool: ligi pooled meie õpilastest on poisid, teine pool on tüdrukud. Kool on paraja suurusega: umbes 720 õpilast, 50 õpetajat, 10 koristajat, 2 majahoidjat ja 1 suur valvekoer. Neist kõige andekam on viimane.

Kool töötab kahes koolihoones: Hariduse tn. 3 ja 8 (algklasside õppehoone).

Meie kooli direktor on Lauri Leesi (hariduselt prantsuse filoloog); õppealajuhataja on Anne Küüsmaa (hariduselt matemaatik); direktori asetäitja – Marika Rauam (muidu tore inimene).

Koolivorm

Kooli sümboolika